Recyklingowa Rewia Mody

Finał konkursu organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury im. J. Korczaka w Inowrocławiu.

Pokaz mody recyklingowej, ubranej w słowa i niekonwencjonalne stroje dowiódł, że moda to nie tylko styl, ale i ekologia.

Uczestnicy niczym barwne ptaki wykazali się pomysłowością, a także przesłaniem ich była miłość, równość i dziecięca fantazja.

Jury oceniało pomysłowość, estetykę, sposób wykonania i zaangażowanie uczestników. Oceniano w kategoriach wiekowych: 1-3, 4-8 - szkoły podstawowe i szkoły średnie.

Nagrodę główna ( rower - nagroda ekologiczna) otrzymała Kamila Boniewicz z Naszej Szkoły. II miejsce Zosia Dzięgielewska, wyróżniono Solomiię Buchynską, Oliwię Kapłońską, Oktawię Konopę i Martynę Derezińską również z Naszej Szkoły. Sukces modelek ze szkolnego zespołu zawdzięczamy także młodym stylistkom - Madzi, Vanessie, Julce, Julce, no i niezastąpionej make-up artist Nicoli. Dzięki ich umiejętnościom i poświęceniu udało się dopiąć projekty na „ostatni guzik” na wybieg i recyklingową prezentację. Warto marzyć, warto tworzyć, warto wierzyć, że cel to tylko kwestia pasji i wytrwałości .Opiekun Naszych uczennic Jolanta Mikołajczak.