Terminy rekrutacji

Rozpoczecie rekrutacji - 31 maja 2021 r.

Zakończenie rekrutacji - 13 sierpnia 2021 r.

Ogószenie wyników rekrutacji  - 20 sierpnia 2021 r.

Aby zapisać się na kurs, należy wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły podanie znajdujące sie w zakładce „KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE”.

Do podania należy załączyć:

1. Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej/gimnazjum lub zasadnicze szkoły zawodowej lub branżowej szkoły I stopnia albo świadectwem ukończenia szkoły średniej (kopia)

2. Świadectwo/dyplom potwierdzającego uzyskanie kwalifikacji 19. wykonywanie zabiegów fryzjerskich właściwej dla zawodu fryzjer albo kwalifikacji AU.21 wykonywanie zabiegów fryzjerskich właściwej dla zawodu fryzjer albo FRK.03. projektowanie i wykonywanie fryzur właściwej dla zawodu fryzjer  albo dyplomu czeladniczego w zawodzie fryzjer (kopia)

3. Świadectwo/dyplomu potwierdzającego uzyskanie kwalifikacji 6 sporządzanie potraw i napojów właściwej dla zawodu kucharz  albo kwalifikacji TG.07 sporządzanie potraw i napojów właściwej dla zawodu kucharz albo HGT.02. przygotowanie i wydawanie dań właściwej dla zawodu kucharz  dyplomu czeladniczego w zawodzie kucharz (kopia)