PRZEDSZKOLAKI PIEKĄ ZŁOTE PIERNIKI W GASTRONOMIKU

Gastronomik , który słynie z wypieku najsmaczniejszych pierników w regionie kolejny raz gościł w swoich progach najmłodszych adeptów sztuki kulinarnej tj. przedszkolaków. Dzieci przybyły bardzo licznie do ZSP nr2 z zaprzyjaźnionego przedszkola ,,Miś”. Bardzo ochoczo przystąpiły do wykrawania i wypieku pierniczków, pod okiem swoich starszych kolegów z klas gastronomicznych. Łatwo nie było, bo stoły za wysokie i blachy za duże, ale chęci i zapał ogromny, który pokonał wszelkie przeszkody. Zwieńczeniem warsztatów było ozdabianie pierniczków , które maluchy postanowiły wykorzystać jako prezenty świąteczne dla swoich najbliższych. Bo upominki zrobione własnoręcznie mają przecież największą wartość.