SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

II edycja Kulinarny Master Team

II edycja Kulinarny Master Team za nami! Nasza szkoła już kolejny raz wraz z KCK Inowrocław zorganizowała niesamowite kulinarne show dla dzieci z okazji ich święta. Tym razem zaprosiliśmy do rywalizacji uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Trzyosobowe drużyny stawiły się do konkursu w pełnym oporządzeniu i z ogromnym pokładem energii , która tak ich rozpierała, że spiżarnia ledwo wytrzymała 15 minutowe ,,polowanie na produkty” od którego rozpoczęła się zacięta rywalizacja. Następne 50 minut , to już intensywna praca na stanowiskach , aby wyczarować hamburgery i desery, które będą w stanie zaskoczyć wymagające Jury. Nad całym zamieszaniem czuwali   uczniowie klas gastronomicznych , którzy zadbali o bezpieczne grillowanie a także wspierali swych młodszych kolegów . W końcu dla naszych uczniów kuchnia nie ma tajemnic, gdyż w naszej szkole nabierają rzetelnej wiedzy i umiejętności z tego zakresu .

7

Wracając do naszych młodych uczestników konkursu: kto był najlepszy, które danie zachwyciło jurorów? Okazało się ,że największą ilość punktów otrzymałareprezentacja SP 16, czyli Julia Źurawska, Oliwia Pietrzak i Zuzanna Kierstan , a także reprezentacja Gimnazjum nr 3, w składzie: Martyna Speck, Martyna  Kozupa oraz Marta Kryszak . Te dwie drużyny,od dzisiaj –  przez najbliższy rok –  używać będą tytułu KULINARNY MASTER TEAM 2016. Serdecznie gratulujemy i oczywiście zapraszamy do naszej szkoły, aby rozwijać pasje i szlifować swoje umiejętności kulinarne pod czujnym okiem naszych profesjonalnych instruktorów zawodu w szkolnych pracowniach gastronomicznnych! 

8