podziękowanie

Bardzo dziękujemy Państwu za wpłatę na akcję "WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI 2017"którą otrzymaliśmy. Darowizna na kwotę 640.00 PLN wysłana w imieniu Państwa Szkoły sprawi, że projekty budowy szkoły, kaplicy, wykopanie studni, naprawa mostówi wiele innych, będą mogły być w tym roku zrealizowane w Republice
Środkowoafrykańskiej.

Przyłączenie się do naszej akcji niesie wartość wychowawczą. Wyrabia w dzieciach nawyk dzielenia się z ludźmi potrzebującymi, uwrażliwia na krzywdę drugiego człowieka, uczy współdziałania w grupie. Jestem przekonany, że Uczniowie i Nauczyciele Państwa Szkoły mają świadomość tego, że: „Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi".

br. Jerzy Steliga

Fundacja Kapucyni i Misje