„WALENTYNKI” w ZSP 2

Samorząd Szkolny zorganizował Walentynki, które odbyły się w stołówce szkolnej w dużą przerwę. Głównym punktem programu był premierowy występ grupy tanecznej powstałej przy Samorządzie. 7 dziewcząt z kl. I a pod kier. i opieką p. Honoraty Zűger wystąpiło do piosenki Justina Bieber’a – „Sorry”.

Następnie chętne osoby recytowały  miłosne wiersze; była „gablotka walentynkowa” z różnymi symbolami święta zakochanych, np. fotki, bombonierki, serduszka, obrazki, migająca różyczka, breloczki…A do tego  hity muzyki miłosnej. Wszyscy otrzymali czerwone przyklejane serca, a niektóre osoby kartki walentynkowe, wrzucane  wcześniej do skrzynki poczty walentynkowej, które roznosiła  3-osobowa grupa Amora!