IV Dzień Liechtensteinu z degustacją

9.04.2018 nauczyciel j. niemieckiego, p. Honorata Zűger zorganizowała kolejny dzień obszaru niemieckiego pt. „Party u księcia”. Część oficjalną rozpoczął wykładem o g. 10,00 w stołówce szkolnej ZSP 2 Dyrektor szkoły p. Artur Mikołajczak.

Obecne były delegacje 2 osobowe z kl. II ZG, III ZG i cała klasa I a/b, która aktywnie pomagała pani Zűger. Przybyli także goście z tzw. „Ekonoma” w Inowrocławiu. Po cz. oficjalnej można było udać się do pawilonu (sala j. niemieckiego) i obejrzeć wystawy prac uczniów; wziąć udział w loterii fantowej i ankiecie dotyczącej imprezy w przyszłym roku: wygrała Namibia.